Hot Season

Rahat bir şekilde şort giyenlere ve giymeyi sevenlere müjdem var. Bu sezon şortlar ,özellikle yüksek belli olanlar, ”Must-Have” listesinin ilk sırasında yer alıyor. Şortlar kadar aynı zamanda hem rahat hareket edebileceğiniz hem de sexy görüneceğiniz başka bir Outfit düşünemiyorum.

Giyeceğimiz şortu neler ile kombine edebiliriz peki? Bu sorunun cevabı için hemen küçük ipuçları verebilirim sizlere. Gün içerisinde dışarı çıkacaksanız eğer, giyeceğiniz şortunuzun altına bu sezonun diğer trendi olan düz ayakkabıları giymenizi öneriyorum. Üstüne de blazer ceket giydiniz mi, arkadaşlarınız ile beraber buluşup bir şeyler içmeye hazırsınız demektir. Blazer ceket giymeyi sevmiyorsanız, kareli gömlek veya diğer bir Top-Trend olan omuzları açıkta bırakan t-shirtleri tercih edebilirsiniz. Ama eğer şık ve sexy bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, yüksek topuklu bir ayakkabı bu görünüme sahip olmanızı rahatlıkla sağlayacaktır. Eğer yüksek topuklu ayakkabılar ile rahat olamıyorsanız en azından ayak tabanınızı biraz yerden yukarıya kaldıracak yükseklikte bir ayakkabıyı tercih edin derim.

Akşam dışarıya çıktığınız zaman giyeceğiniz şortunuz için de tek gerekli olanlar, düz renk bir t-shirt ile kombine edeceğiniz transparan ve şeffaf bluzlar olacaktır.

Advertisements